Estetika

Na naší klinice nabízíme inovativní laserové ošetření diodovým laserem LaseMar 1500 – Endolift, Ladylift a frakční laserové omlazení pokožky.

Překoná očekávaní

Pokud se necítíte na větší operativní zákroky a delší rekonvalescenci, je Endolift skvělou alternativou pro zpevnění a napnutí kůže, zlepšení její kvality a také zmenšení podkožní tukové vrstvy

Spokojenost napříč celým světem

Již tisíce ošetřených klientů metodou Endolift zaručují její naprostou bezpečnost a skvělé výsledky.

Profesionální přístup

Paní doktorka Vavřiníková citlivě, profesionálně a individuálně přistupuje ke každému klientovi a společně se snaží najít požadovaný cíl.

ENDOLIFT®

Endolift® je inovativní minimálně invazivní laserová proceduraZpevňuje povislou kůži a redukuje nahromaděný tuk v obličeji (dvojitá brada, podbradek, tváře, ústa, linie čelistí, krk, povislá kůže a tukové převisy dolních víček).

Endolift® lze také použít na oblasti tělavčetně kolen, břicha, vnitřních stehen a kotníků atd., takže pokud pacient hledá alternativu, která není spojená s vysokou bolestivostí a dlouhodobou rekonvalescencí po zákroku, tak je tato metoda zcela ideální.

A jak celá procedura probíhá?

Nejprve je nutné provést anestezii ošetřované oblasti, díky které je zákrok prakticky bezbolestný. Vlastní ošetření tenkým vláknem trvající dle velikosti ošetřované oblasti cca 1-2 hod. Rekonvalescence je velmi krátká, po zákroku proběhne krátké chlazení ošetřované oblasti a klient odchází domu. Objevuje se mírně zarudnutí či otok, standardně však již druhý den lze vykonávat běžné činnosti.

Frakční neablativní fotorejuvenace

Jedná se o absolutně neinvazivní, nebolestivé ošetření povrchové vrstvy kůže, které efektivně řeší vrásky, jizvy, strie, pigmentové léze, jizvy po akné, vypíná kůži a redukuje rozšířené póry. Kůže vypadá svěže, odpočatě a Vy se při každém pohledu do zrcadla cítíte báječně.

LADYLIFT®

Pouze na naší klinice máte exkluzivní možnost ošetření technikou, která kombinuje působení diodového laserového paprsku a vaginálního nástavce. Vaginální ošetření tímto paprskem vede k urychlení produkce a remodelaci kolagenu ve sliznici.

Věk, svalová zátěž, těhotenství, porod či operace často vedou k atrofickému procesu v ženských pohlavních orgánech, který při nedostatečné léčbě a péči může vyústit v potíže při pohlavním styku, časté svědění a pálení v intimních partiích, ochablost a inkontinenci suchost a hlavně bolest. Jednou z hlavních příčin těchto obtíží je ztráta tonu (napětí) poševní sliznice.

Několikanásobné laserové ošetření výrazně a citelně zlepšuje kvalitu podslizničního vaziva, trofiku vaginální stěny a také stažlivost svaloviny. Výsledkem je zásadní zmírnění či úplně vymizení všech zmíněných obtíží. Laserové ošetření Ladylift® je doporučováno i brzy po porodu nebo také v období menopauzy.

Omlazení a posílení intimních partií může být obrovským darem jak pro Vás, tak pro partnera.

Náš tým

MUDr. Eva Vavřiníková

Na klinice Therapo provádím laserové ošetření Endolift®

Bc. Petra Pospíšilová

Moje fyzioterapeutická specializace v oblasti gynekologie a urogynekologie mě baví a zajímá natolik, že jsem hledala přístroj, který dokáže tyto oblasti efektivně léčit. Účinky laseru LaseMar 1500 mi doslova vyrazily dech.

Rezervujte si svůj termín

V našem rezervačním systému si vyberte Váš termín.

Často kladené otázky

Nejčastěji se Endolift provádí v oblastech obličeje – unavená pleť, vrásky, tukové polštářky,  spadlá spodní víčka, asymetrie ve tváři, dvojitá brada atd., ale se stejným efektem lze ošetřit i další partie těla jako břicho, boky, stehna, kolena, kotníky.

Jednotlivá ošetření se mírně liší, obecně lze však říci, že se jedná o časově nenáročná, ambulantní, po aplikaci anestezie téměř nebolestivá ošetření, která s sebou nenesou nutnost dlouhé rekonvalescence a jizev.

Před ošetřením Endolift® je vhodné vyřadit minimálně 1 den předem ze svého jídelníčku kávu. Ošetření nelze provádět na popálenou kůži např. od slunce a také pokud se necítíte dobře nebo máte příznaky virózy či jiného infekčního onemocnění. Před ošetřením preferujeme konzultaci, kde Vám bude osobně vše vysvětleno.

U procedury Ladylift® vyžadujeme zprávu od gynekologa, která potvrzuje negativní cytologii stěru z děložního čípku či HPV test.

Výsledky procedury Endolift® jsou vidět nejvíce cca 3 měsíce od ošetření, dosažený efekt vydrží 1-5 let v závislosti na individuální kvalitě kolagenu kůže. Po této uplynulé době lze proceduru zopakovat.

Ošetření Ladylift® se standardně opakuje cca 3-5x v intervalu 3 – 4 týdnů.

Jedná se o neinvazivní laserové ošetření povrchové vrstvy kůže, které řeší vrásky, jizvy, strie, pigmentové léze, jizvy po akné, vypnutí kůže, rozšířené póry. Tato terapie je také vhodná jako doplněk při terapii Endolift® pro oblasti, které nemohou být ošetřeny podkožním vláknem.

Endolift®: je vhodné se vyhnout výraznému slunění (1-2 dny), námaze, saunování, soláriu, makeupu v den zákroku.

Ladylift®: saunování, koupání v bazénu, ve vaně, pohlavnímu styku, iritaci sliznice krátce po ošetření.

Frakční neablativní fotorejuvenace: slunění, makeupu v den zákroku.